Výhra!!!

SOUTĚŽNÍ FOTOGRAFIE

Nechtěli bychom, aby tento příspěvek na čtenáře zapůsobil jako vychloubání nebo důkaz naší neskromnosti. Jsou ale zprávy, které člověka potěší a pak se o ně chce podělit i s ostatními.

Koncem roku jsme se zapojili do soutěže pořádané firmou IRESOFT, od které naše zařízení už dlouhodobě používá informační systém Cygnus2. Výhrou měla být výkonná počítačová sestava. Podmínky k účasti spočívaly v zaslání originální fotografie (výše) s reklamním předmětem IRESOFTu a krátkého příběhu ze života (s programem Cygnus v hlavní roli).

Soutěžní text:

Práce se Cygnem se v něčem podobá partnerství, manželství. Nejdříve jste z nového partnera rozčarovaní, snažíte si k němu najít cestu a pochopit ho. Oba žijete, oba se nepřestáváte vyvíjet, proto vzájemné poznávání nikdy nekončí. Při problémech, které se mohou objevit kdykoliv, si většinou poradíte sami podle svých zkušeností nebo metodou pokus – omyl, jindy vám poradí kamarádi a kolegové. Někdy se na sebe několik dní ani nedokážete podívat, ale pak se k sobě vracíte. Někdy může přijít větší krize a se vzájemnými problémy vám může pomoci jen odborník. Když se mezi vámi (aniž by vás rozděloval) objeví někdo nový, a pak další, další a další, všechny přijmete mezi sebe a společně se o ně postaráte. Partnerovi pak svěřujete všechny svoje obavy a starosti, týkající se každého z nich, hledáte a nacházíte u něj podporu a pomoc. Společně jste si prošli údobími pozitivními a negativními a pak i dalšími, která byla pozitivní v negativním smyslu a negativní v pozitivním smyslu. A on tu je pořád.

Po zaslání podkladů nezbývalo než čekat do 12. ledna na vyhodnocení soutěže, k naší velké radosti byly naše příspěvky vybrány jako výherní. 9. února pak proběhlo předání výhry zástupcem firmy, fotografii z tohoto setkání přikládáme níže. Jsme rádi, že jsme se mohli do této soutěže zapojit; do budoucna se jistě zapojíme i do dalších podobných výzev.

PŘEDÁNÍ VÝHRY

 

-chlup-