Slunečnice a den pro rodinné příslušníky

PRVNÍ LETOŠNÍ VYSTOUPENÍ SLUNEČNICE
SETKÁNÍ

11. květen pro nás znamenal více než jen další jarní den. Byl to především den setkání s rodinnými příslušníky našich klientů, které jsme pozvali na vystoupení hudebního divadla Slunečnice. Slunečnici dobře známe a s každým vystoupením každého jejího zpěváka jsme všichni v Domově byli vždy spokojeni. To ale neznamená, že známe celý její repertoár a že nás už ničím nepřekvapuje. Pravda je taková, že překvapeni jsme pokaždé.

Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

Tak se to stalo i včera díky energií zářící zpěvačce Kristýně Šebkové. Její nové pásmo písní bylo opět ušité na míru nám všem a našemu jarnímu rozpoložení. Zazpívala (a často ne sama – ostatní se přidávali) mnoho písní a potěšila jak uši, tak duši.

Velmi rádi jsme mezi sebe také přivítali rodinné příslušníky, které, jak doufáme, vystoupení potěšilo stejně jako nás. 

FOTO NA PŘÁNÍ

Pro zájemce tu byla možnost, kterou nejedna rodina využila – focení se svým blízkým (se zasláním fotografie mailem). A proč také ne – hezké vzpomínky by měly být uchovány.

NÁLADA SKVĚLÁ

Ty rodinné příslušníky, kteří nemohli přijít v tento pracovní den, zveme na další hudební vystoupení – v sobotu ve 14:00 náš Domov navštíví kapela VZTAHY. 

Jednalo se o veřejnou akci na které byly pořizovány obrazové a zvukové záznamy pro potřeby prezentace Domova. Dotazy, týkající se zveřejňování fotografií a záznamů z veřejných akcí (GDPR) můžete pokládat na e-mailovou adresu ekonom@domovbozice.cz, nebo volejte 515 257 122 kl. 23,  601 084 101 (Bc. Pavel Vacek-Veselý).

Slunečnici a rodinným příslušníkům děkujeme za milou návštěvu a všem zaměstnancům za pomoc při přípravách tohoto setkání!

Další ukázka…

 

-chlup-