Slunečnice a rozloučení s létem

9.9. nás po třech měsících opět navštívilo hudební divadlo Slunečnice, aby nás potěšilo svým vystoupením. Namísto dvou energických mladých dam, které náš Domov navštívily minule, jsme mohli tentokrát přivítat talentovaného syna jedné z nich – pana Kristiána Šebka.

Mladý zpěvák našim klientům připravil pásmo písní známých (až na jedinou výjimku českých) interpretů a všechny potěšil nejen výběrem písní, ale především svým, velmi autentickým, podáním. Proto jsme se cítili, jako by nás společně s panem Kristiánem Šebkem navštívili také Karel Gott, Waldemar Matuška, Jiří Korn nebo Frank Sinatra. Ke každé písni jsme se navíc dozvěděli také nějakou ze zajímavostí, kterou jsme dosud neznali.

Dopoledne bylo prostoupeno sluníčkem (i když vítr nás trochu potrápil), dobrou náladou a spoustou výborných voňavých koláčků, které pro všechny připravily zaměstnankyně všech našich úseků.

Jednalo se o veřejnou akci na které byly pořizovány obrazové a zvukové záznamy pro potřeby prezentace Domova. Dotazy, týkající se zveřejňování fotografií a záznamů z veřejných akcí (GDPR) můžete pokládat na e-mailovou adresu ekonom@domovbozice.cz, nebo volejte 515 257 122 kl. 23,  601 084 101 (Bc. Pavel Vacek-Veselý).

Slunečnici a všem zaměstnancům děkujeme za milé rozloučení s létem!

Ukázka z vystoupení 1

Ukázka z vystoupení 2

-chlup-