Humor po Božicku VI.

Zima zřejmě v Božicích příliš nepřála humoru, proto se k další části našeho seriálu dostáváme až nyní, na začátku jara. Dnešní příspěvek nám humor připomíná ve své klasické podobě, protože je tvořen anekdotami. Ty dnes uvedené pochází od naší klientky, paní V., která se o ně s námi podělila při nedávné oslavě MDŽ. Jak je z uvedených vtipů patrné, některé oblasti života jsou některým seniorům bližší než jiné a ve svých vyprávěních se k nim rádi vracejí.

Šestnáctiletá Lenička se chystá na zábavu. Přijde za ní maminka a povídá: “Leničko, až bude po zábavě, nenech na sebe lehnout Frantíka, to bych byla moc smutná. Kdyby na tobě Frantík ležel, moc bych plakala.” Lenička to přislíbila. Po zábavě se maminka ptá: “Leničko, po pravdě – ležel na tobě Frantík?” “Ne, maminko. Já jsem si lehla na něho, aby plakala jeho maminka.”

Mnohonásobná matka přijde k doktorovi. “Pane doktore, já nevím co s tím svým chlapem mám dělat. Máme už 12 dětí a on by chtěl další. Já ale další nechci, protože mě ten porod pokaždé tak bolí. Mohl byste si s ním promluvit?”     Lékař: “Zítra ho přiveďte, já mu domluvím.”     Druhý den přijde žena i s manželem, manžel odejde s lékařem do ordinace a po hodině se začne ozývat jeho bolestný řev. Manželka zaťuká na dveře a ptá se doktora, co se děje, že manžel tak řve.    “Nasimuloval jsem mu porodní bolesti,” odpoví doktor.     “A jak jste to dokázal?”     “Dal jsem mu klystýr a zašil konečník.”

Humor po Božicku I.

Humor po Božicku II.

Humor po Božicku III.

Humor po Božicku IV.

Humor po Božicku V.

 

-chlup-