Zvířecí návštěvy v Domově

Jak jsme se už mohli letos přesvědčit, spolupráce s Ježíškovými vnoučaty a Nadačním fondem Českého rozhlasu ani zdaleka neskončila pouhým uplynutím Vánoc. Nové knihy se ještě ani nestačily zabydlet v knihovně a nový vozík ještě pořádně není zajetý a před námi se objevila další z nabídek, které nelze odmítnout. Ta nejnovější se týkala sponzorování zvířecích návštěv v Domově v Božicích. Ihned jsme se do výzvy zapojili a dnes jsme obdrželi zprávu, že náš Domov je jedním ze zařízení pro seniory, které Nadační fond vybral pro tento druh podpory.

Dlouhodobě spolupracujeme také s koníkem Emilem (a s jeho lidským doprovodem), takže při výběru “zvířátka” které by naše seniory navštěvovalo, jsme šli na jistotu. Setkání s Emilem jsou pokaždé veselá, zajímavá a pozitivní – jsou vše, jen nikdy nudná (poslední návštěva koníka Emila)

Nadační fond Českého rozhlasu pro náš Domov schválil finanční příspěvek pro několik těchto návštěv. Návštěvy budou probíhat průběžně během roku (od května do října) a o průběhu každé z nich se dozvíte v reportáži.

Projekt je realizován za pomoci Nadačního
fondu Českého rozhlasu ze sbírky Ježíškova vnoučata

Nezbývá než poděkovat Nadačnímu fondu a všem dárcům. Děkujeme!

-chlup-