Výlet

V tomto příspěvku se vracíme k sobotnímu výletu vláčkem, abychom pomocí fotografií a krátkého popisu mohli přiblížit jeho atmosféru. V devět hodin ráno přijel autobus, aby převezl 18 našich klientů, 8 zaměstnanců a 1 dobrovolníka do znojemského areálu firmy PSOTA, s.r.o., kde jsme klientům pomohli přestoupit do připraveného turistického vláčku.

Začátek jízdy patřil projížďce údolím Dyje, pak výlet pokračoval do strmého kopce, aby jsme se pak mohli pokochat výhledem na údolí z hradeb. Nejmenovaná stavební firma našim klientům poskytla sponzorský dar ve formě občerstvení, kterým se klienti mohli během cesty posilnit. Po krátké přestávce následovala projížďka městem a jeho náměstími.

 

 

 

 

Celou jízdu komentovala průvodkyně (naše aktivizační pracovnice), která nám během jízdy připomněla nejznámější stavby a pamětihodnosti města a seznámila nás se zajímavými informacemi. Součástí výletu byl také zábavný vědomostní test, u kterého vyšlo najevo, jak moc jsme soutěživí. Po okružní vlakové jízdě Znojmem nás autobus odvezl zpět do Domova, právě včas k obědu. Výlet a celé dopoledne bylo plné pohody a zážitků. Za jejich zprostředkování firmě PSOTA a všem dalším, kteří se na výletě podíleli ještě jednou děkujeme!

Dotazy, týkající se zveřejňování fotografií a záznamů z veřejných akcí (GDPR) můžete pokládat na e-mailovou adresu ekonom@domovbozice.cz, nebo volejte 515 257 122 kl. 23,  601 084 101 (Bc. Pavel Vacek-Veselý).

-chlup-