Turnaj v bowlingu

Čtyřčlenné mužstvo našich seniorů se v pátek zúčastnilo velkého turnaje v bowlingu.

Do turnaje ČESKÉ UNIE SPORTU s názvem “I Martin hraje bowling” se zapojilo 15 družstev seniorů z celého Znojemska. Některé týmy byly, stejně jako ten náš, tvořeny uživateli sociálních služeb pro seniory, ten náš měl přitom věkový průměr o pár let vyšší než týmy ostatní.

Senioři reprezentující Domov Božice (i jejich doprovod z řad pečujícího personálu) si pátek velmi užili. Nejen dámy měly zpočátku trému, ta se ale díky neskutečně přátelské atmosféře a hlasitému fandění ostatních soutěžících rychle vypařila.

Organizátor se během celé soutěže o každého z nás velmi dobře postaral, organizace turnaje byla výborná. Stejně tak i podávaný oběd, který po vysilujícím výkonu přišel velmi vhod. I když nepochybujeme, že všichni čtyři naši stateční vložili do hry všechno, na stupně vítězů do nepostačovalo.

VELMI POVEDENÝ HOD

 

CENNÁ UPOMÍNKA NA TURNAJ

Výhra v turnaji ale nebyla pro přátelské naladění všech soutěžící vůbec nutná, navíc ani božický tým neodešel s prázdnou. Poháry, které jsme obdrželi, rozhodně nepovažujeme jenom za ceny útěchy.

Jejich získání stálo naše seniory hodně sil, proto bychom chtěli požádat rodinné příslušníky a známé, které naše soutěžící přijdou navštívit – nešetřete obdivem. Byli opravdu dobří! 

 -chlup-