Slunečnicový den

V úterý 22.6. jsme v Domově Božice mohli odpoledne přivítat vystupující z divadla performativního umění Slunečnice. “Objednané” příznivé počasí vydrželo, a tak nic nemohlo narušit dobrou pohodu a příjemnou atmosféru, kterou Slunečnice pro naše klienty, jejich rodinné příslušníky i pro zaměstnance svým vystoupením zajistila.

   

Vystupující mladé dámy byly úžasné. Neoslnily nás pouze svým zpěvem a úsměvy, ale také svoji bezprostředností a optimismem, který se při vystoupení přirozeně a plynule přenášel na všechny posluchače. Repertoár písní byl sice přizpůsobený našim klientům, to ale neznamená, že by se ke zpěvu přidávali jen oni. Snad každý posluchač si mezi písničkami našel několik takových, které si zazpíval společně s ostatními; však také písně Hany Zagorové, Hany Hegerové, Heleny Vondráčkové nebo písně lidové jsou natolik oblíbené, že je zná každý; bez ohledu na věk.

Všem děkujeme za souhlas s použitím fotografií pro účely tohoto webu a Slunečnici za krásné odpoledne. Popsat toto odpoledne a jeho atmosféru nemůže být v možnostech jen jediného příspěvku, proto co nejdříve připravíme příspěvek druhý s dalšími fotografiemi a podrobnostmi o setkání.

Přehrát ukázku vystoupení 

 

 

 

-chlup-