Slunečnice – zveme na rozloučení s létem

Zveme rodinné příslušníky našich klientů, přátele, spolupracovníky a dobrovolníky na příjemně strávené dopoledne v Domově. 

Z VYSTOUPENÍ V DOMOVĚ 22.6.

 

Po třech měsících můžeme v našem Domově opět přivítat Slunečnici. Jejich návštěva je vždy plná nejen známých písní, ale především optimismu a energie. Členové divadla performativního umění Slunečnice nás tentokrát navštíví v obměněném složení, které si pamatujeme z dřívějška, včetně Kristiana a jeho podání Karla Gotta, Waldemara Matušky a dalších.

Program bude probíhat ve čtvrtek 9. září od 10:00 v zahradě Domova, v nepříznivém počasí v prostorách naší jídelny. Občerstvení je zajištěno.

 

 

 

Z VYSTOUPENÍ V DOMOVĚ 22.6.

Pro toto setkání je nutné dodržet pravidla pro návštěvy (2 osoby za klientem + doklad o očkování/ prodělaném onemocnění/ negativním testu). 

Na návštěvu tohoto setkání nebude nutné objednání. Prosíme návštěvníky, aby se v tento den ihned po příjezdu hlásili v altánku u obsluhy občerstvení, aby mohla být provedena kontrola potřebných dokumentů.

 

Jedná se o veřejnou akci na které budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy pro potřeby prezentace Domova. Dotazy, týkající se zveřejňování fotografií a záznamů z veřejných akcí (GDPR) můžete pokládat na e-mailovou adresu ekonom@domovbozice.cz, nebo volejte 515 257 122 kl. 23,  601 084 101 (Bc. Pavel Vacek-Veselý).

Těšíme se na Vás!

-chlup-