Setkání s bývalými zaměstnanci

Včera jsme mezi námi po roce opět přivítali naše bývalé zaměstnance – důchodce. Proti loňskému roku se konalo několik změn – především jsme mezi námi mohli přivítat několik tváří, se kterými jsme se loni nesetkali. Další malou změnou bylo místo setkání, za které jsme tentokrát zvolili naši jídelnu se svátečně prostřenou tabulí.

Po přivítání našich bývalých zaměstnanců paní ředitelkou přišlo na řadu promítání prezentace, která mapovala proměny Domova v Božicích. Společně s našimi hosty jsme se sami mohli přesvědčit o tom, co vše se změnilo a také si trošku zavzpomínat.

Druhé promítání patřilo vzpomínce na pana Ivana, který nás opustil v průběhu tohoto roku. Ten v našem Domově žil neuvěřitelných 40 let, proto ho znal také každý z našich hostů. Při promítání tak měli možnost se s tímto našim dlouhodobým klientem rozloučit další z těch, co o něj pečovali.

Pak přišla na řadu volná zábava, povídání a další vzpomínání, vše obohacené občerstvením všeho druhu.  Za jeho přípravu si velké poděkování zaslouží zaměstnanci kuchyně, aktivizace i jiných úseků.

I když se nás z různých důvodů letos sešlo o dost méně než loni, zábava a přítomná nálada se nezměnily. Všem našich hostům děkujeme za milou a obohacující návštěvu a za všechen čas věnovaný péči o seniory Domova a těšíme se na další setkání! 


-chlup-