22.6. – Přijďte do Domova užít si pěkné odpoledne!

Zveme rodinné příslušníky našich klientů, přátele, spolupracovníky a dobrovolníky na příjemně strávené odpoledne v Domově. 

22. června náš Domov navštíví protagonisté divadla performativního umění Slunečnice, v jejich programu zazní písně známých českých a zahraničních interpretů nebo muzikálové melodie. Slunečnice nás navštívila už jednou, před dvěma lety a její vystoupení se našim klientům i nám velmi líbilo.

Program divadla bude probíhat v úterý 22. června od 13:30 v zahradě Domova, v nepříznivém počasí jsme připraveni vystoupení přesunout do prostor naší jídelny. Občerstvení, zastínění a místa k sezení budou zajištěna. 

Pro toto setkání je nutné dodržet pravidla pro návštěvy (2 osoby za klientem + doklad o očkování/ prodělaném onemocnění/ negativním testu), proto tuto informaci zveřejňujeme s dostatečným předstihem, aby si každý mohl případné potvrzení zajistit včas. Na návštěvu tohoto setkání nebude nutné objednání. Prosíme návštěvníky, aby se v tento den ihned po příjezdu hlásili v altánku u obsluhy občerstvení, aby mohla být provedena kontrola potřebných dokumentů.

Těšíme se na Vás!

 

-chlup-