Pátek 22. května přinesl další setkání s dětmi, tentokrát z mateřské školy v Boroticích.
Děti a jejich učitelky nám spolu s dobrou náladou přinesly také mnoho básniček, ale i písniček a tancování. Za krásné vystoupení jim všem děkujeme a těšíme se na další setkání.
To příští se bude už zanedlouho a bude tentokrát spojeno s medem a včelami.
-chlup-

