Ono to žije!

Nedávno nám v Domově přibyl nový pomocník s dnes už nezvyklým jménem: Ámos. Donedávna se od něj nebylo možné dozvědět se nic kloudného, dnes už je to jinak. Ámos je nepřehlédnutelný, seznámit se s ním můžete na chodbě v přízemí, kde je pro potřeby našich seniorů i návštěvníků k dispozici každý den.

 Dnes už je přitom už o dost chytřejší, než dřív. Jeho znalosti nejsou neomezené, ale už teď má v “hlavě” všechny jízdní řády nebo stránky našeho Domova. To se určitě hodí vědět. Seznamte se s ním, čeká na Vás.

Pod tlačítkem WEB na jeho obrazovce naleznete tyto možnosti, k jakým internetovým stránkám má přístup: Domov Božice, Obec Božice, IDOS – jízdní řády, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Jihomoravský kraj, ADRA – dobrovolnické centrum, Ježíškova vnoučata. V brzké době zprovozníme Wikipedii a Ámose naučíme odesílat e-maily.

Pod tlačítkem JÍDELNÍ LÍSTEK naleznete překvapivě aktuální jídelní lístky. Co nejdříve bude zprovozněna další tlačítka, aby byl Ámos co nejvíce vytížen. On to jistě zvládne.


-chlup-