Maturujeme

Titulek tohoto příspěvku musíme uvést na pravou míru – nematurujeme my (na to už jsme příliš… příliš dospělí), ale naše praktikantky. Dlouhodobě spolupracujeme se školou SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo Přímětická a s jejími studenty. Letos poprvé mohou provádět praktickou část maturitní zkoušky v prostorách Domova v Božicích.

Všechny studentky, které nás během uplynulých několika let v rámci praxe navštěvovaly a pomáhaly nám s péčí o naše seniory mohou podle našeho názoru zůstat klidné. Svoji práci dnes prováděly stejně dobře, jako v jakýkoliv jiný den praxe (navíc jsme jim všichni drželi pěsti), proto snad vše dopadlo výborně. 

PŘED 
PO

 

 

 

 

 

 

 

 

Děvčata u nás a mezi námi strávily mnoho času, proto se loučení s nimi neobešlo bez emocí. Obdrželi jsme od nich na rozloučenou dopis, který prostě musíme publikovat, protože pocit jejich spokojenosti pro nás hodně znamená. Navíc – spokojenost byla vzájemná.

Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě

Stáhnout [340.81 KB]

“Našim” studentkám gratulujeme a děkujeme za jejich práci a čas, který mezi námi strávily. Pokud bychom do Božic kdykoliv v budoucnu hledali nové pracovnice v přímé péči, neostýchali bychom se oslovit právě tyto. Děvčatům děkujeme (i za souhlas se zveřejněním fotografií) a přejeme úspěšné složení ostatních částí maturitní zkoušky a mnoho dalších osobních úspěchů. 

MATURANTKY SE ČLENKAMI MATURITNÍ KOMISE A ZÁSTUPCI DOMOVA

-chlup-