Hody 2022

Při příležitosti jako je ta dnešní, si člověk může připomenout, jak moc ten čas letí. Dnes je to totiž téměř na den přesně rok, co nás navštívila božická krojovaná chasa, aby nám, stejně jako loni, připomněla hody. Rok se s rokem rychle sešel a hodovníky jsme v Domově mohli přivítat znovu.

Úspěch loňského vystoupení mladší i starší chasy se opakoval i letos. Nejprve pro nás zatančili hodovníci mladší, po nich také starší. Sluníčko protentokrát zůstalo za mrakem, ale nebylo to vůbec nevadilo – kdo se nezahřál tancem, pro toho byla přichystána deka.

 

Božickým hodovníkům a muzikantům bychom chtěli poděkovat za návštěvu, tanec, zpěv a dobrou náladu, kterou s sebou přinesli a organizátorům za čas, který si pro návštěvu Domova vyhradili. O atmosféře návštěvy se můžete přesvědčit také na dalších fotografiích a videích…

Dotazy, týkající se zveřejňování fotografií a záznamů z veřejných akcí (GDPR) můžete pokládat na e-mailovou adresu ekonom@domovbozice.cz, nebo volejte 515 257 122 kl. 23,  601 084 101 (Bc. Pavel Vacek-Veselý).

 

-chlup-