Den her

PROHRÁLA JSEM, JAK SE TO STALO?

Dnešní dopoledne jsme si tak trochu hráli. Hraní totiž nemusí patřit jen do mateřských školek, z hraní totiž může mít přínos každý. Nebo alespoň ten, kdo se nebere příliš vážně.

V naší prostorné jídelně jsme na dnešek připravili různé aktivity. Každé činnosti byl vyhrazen jeden stůl, od různých doplňovaček a kvízů, přes tvoření obrázků a od slovních přesmyček jsme se tak mohli společně s našimi seniory dopracovat až ke dnešní královské disciplíně – dominu. Jak je patrno z prvního obrázku, někomu se v ní dařilo více, někomu méně.

Zatímco u některých stanovišť bylo potřeba pekelného soustředění (hlavně u tvoření), u jiných se to bylo dost napínavé (právě u domina) a o velmi dobrou náladu se postarali návštěvníci u stolečku “Doplň přísloví.” Některé “perly”, které jsme s našimi klienty záměrně chybně skládali z polovin různých přísloví, se jistě dočkají zveřejnění v některém z dalších příspěvků. Do zábavy jsme přizvali samozřejmě také naše pečující, protože bez nich by to nešlo. 

Velmi navštěvovaným stolem byl stůl s tvořením obrázků pomocí tiskátek různých tvarů a velikostí, tak je docela dost možné, že při Vaší nejbližší návštěvě si výtvory svých nejbližších budete moci prohlédnout.

-chlup-