Další posezení u burčáku

To, že žijeme na jižní Moravě, nám přináší některé výhody. Jednou z těch podstatnějších je fakt, že tato část naší země oplývá výborným vínem.

Proto je mezi námi tolik vinařů – a to i mezi zaměstnanci a zaměstnankyněmi Domova. Díky jedné z nich velká část našich seniorů mohla ochutnat další výborný burčák. Burčák pro ně tentokrát dovezla naše bývalá dlouholetá zaměstnankyně, bývalá vrchní sestra – nyní v důchodu. To, že i dnešní burčák všem moc chutnal, se poznalo lehce – jen málokdo zůstal jen u jediné skleničky.

K ochutnávce jsme se tentokrát sešli v naší jídelně. Ta se díky velkému plátnu, projektoru a novému zastínění oken dokáže během několika okamžiků proměnit v multimediální místnost. 

Toho jsme také využili a ke společnému popíjení jsme si promítli část známého českého seriálu s vinnou tematikou. A protože nám na konci dílu zbyla ještě čtvrthodinka, mohli jsme se s klienty i zaměstnanci podívat také na novou prezentaci. Jak doufáme, tak se všem tato kombinace zábavy (burčák, seriál, prezentace) líbila.

Nezbývá než poděkovat paní vrchní za výborný burčák!  

Pro veřejnost je promítání prezentace připravené na den 6.10. od 15:00.

-chlup-