Další návštěva koníka Emila

 

HLAZENÍ JAKO NEDÍLNÁ SOUČÁST NÁVŠTĚVY
NESKRÝVANÁ RADOST

Naši letní návštěvu koníka Emila jsme pojali jinak. S hipoterapeutkou Veronikou jsme se domluvili, že koník tentokrát navštíví především naše imobilní klienty přímo v jejich pokojích. To se nakonec, i vzhledem k dusnému počasí, ukázalo být dobrou volbou.

Včerejší návštěva byla trojnásobná – navštívil nás jak Emil, tak i další mini koníci Flika a Venouš. Právě před Venoušem stál nelehký úkol: vyjet výtahem do 3. patra a návštěva klientů v jejich pokojích (což je pro koníka náročnější než návštěva skupiny seniorů na zahradě). 

 

PASÁČEK

Takže zatímco se zbývající dva koníci v poklidu popásali v zahradě pod dohledem námi jmenovaných pasáčků, Venouš vyrazil do terénu.

PASAČKA

Většina klientů byla při pohledu na koníka viditelně překvapená (navíc – kůň přímo v pokoji?!), ale nikdo z nich se ani chvíli nezdráhal si Venouše hladit.

Také Venouš dokázal, že se umí chovat jako profesionál a všem ukázal, že si hravě poradí i s takovýmto průběhem návštěvy. Jemu i jeho chovatelce velmi děkujeme za dnešní návštěvu a už teď se těšíme na další, která se uskuteční 20. září.

VZÁJEMNÉ SYMPATIE
RADOST PRO KAŽDÉHO

 

 

 

 

 

 

 

 

-chlup-