COUNTRY BÁL a Znojemské Grácie

 

Pánové v kostkovaných košilích a dámy v pastelových kovbojských kloboucích, tak jsme začali náš Country den. Dopoledne u nás patřilo Country bálu.

Písňe od Waldemara Matušky a Michala Tučného zněly domovem a ruce klientů si poklepávaly do taktu. Pozvání přijala  taneční skupina Znojemské Grácie, 12 dam průměrného věku 68let s grácií a elánem předvedlo několik country stylů.

O zábavu se postaralo trio aktivizačních kovbojek , které přicválalo na koních. Dva hnědáci s bělákem vznikli v dílně Tvoření prima nápadů a kostkované kovbojské šátky nastříhaly klientky v rámci praktických dovedností. V  Prostřeno klubu připravily klientky jednohubky a upekly pro Znojemské Grácie bábovku.

Program byl opravdu pestrý. Volnou taneční zábavu střídal Country kvíz, ve kterém se pokládaly otázky z filmu Limonádoý Joe, který se den předem promítal v klubu filmového diváka. Dále se soutěžilo v zapínání a rozepínání knoflíků kovbojské košile a hodu klobouku na hlavu koně, nechybělo ani přebírání fazolí a kukuřice. Country bál splnil veškerá očekávání a v tomto podzimním čase rozveselil všechny přítomné klienty.

Maky

DSCN8911